הדברת טרמיטים באגרנט ארנון: כל היתרונות

אם קמתם יום אחד לגלות את שולחן הסלון היפהפה שלכם אכול ומפורר למחצה בגלל נזקי טרמיטים, אתם ודאי מחפשים חברת הדברה שתבצע הדברה טרמיטים בבית. בעידן בו שירותי ההדברה הולכים והופכים יותר מבוקשים, צצות עוד עוד חברות הדברה המציעות שירותי טיפול בטרמיטים, וכל אחת מהן מציעה הדברה מסוג אחר ובתנאים משתנים.
אם קמתם יום אחד לגלות את שולחן הסלון היפהפה שלכם אכול ומפורר למחצה בגלל נזקי טרמיטים, אתם ודאי מחפשים חברת הדברה שתבצע הדברה טרמיטים בבית. בעידן בו שירותי ההדברה הולכים והופכים יותר מבוקשים, צצות עוד עוד חברות הדברה המציעות שירותי טיפול בטרמיטים, וכל אחת מהן מציעה הדברה מסוג אחר ובתנאים משתנים. מה מציעה לכם חברת אגרנט ארנון? מדוע כדאי לכם לבצע הדברת טרמיטים דרכינו? קבלו את כל היתרונות של הדברת טרמיטים בחברת אגרנט ארנון.

שימוש בשיטת ההדברה היעילה ביותר

כאמור, שוק ההדברה מתרחב, ובמסגרת הגדילה הזו מתווספות אליו עוד ועוד שיטות הדברה חדשות, מה שמסביר מדוע קיימות כיום מספר שיטות להדברת טרמיטים. שימוש בג´ל נגד טרמיטים או בתחנות האכלה רעילות, הדברה באמצעות מערכת סגורה בצנרת טפטפות או קידוח רעל שיוצר מעטפת הגנה סביב הבית-
כל אלה הם דרכים לטפל בטרמיטים. המציאות בשטח מלמדת, שקידוח רעל היא שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר נגד טרמיטים, היות שהיא מטפלת גם בטרמיטים שנמצאים בבית וגם פוגעת בכל מושבת הטרמיטים הנמצאת בבטן האדמה. בכך מבטיחה הדברה כזו 100 אחוזי הצלחה. בידיעה שזוהי השיטה היעילה ביותר לטפל בטרמיטים, הדברת טרמיטים באגרנט ארנון מבוססת על שיטת הדברה זו, ולא על דרכים אחרות שלא עושות את העבודה מספיק טוב.

הדברת טרמיטים שאינה פוגעת בעיצוב של הבית

אנחנו אומנם לא החברה היחידה שמציעה הדרבת טרמיטים המבוססת על זריעת רעל מתחת לרצפות, בתוך הבית ומחוצה לו, אבל אנחנו כן החברה היחידה שמבצעת קידוח אסתטי שאינו מותיר בבית נזקים לא נעימים לעין מבחינה עיצובית. הזרעת הרעל שנועד לקטול את הטרמיטים נעשית באמצעות קידוח מתחת לרצפות הבית. בעוד מרבית חברות ההדברה מבצעות קידוח בקוטר של בין 5 ל-10 מילימטרים, אצלינו הקידוח הוא עדין יותר. אנחנו מסתפקים בקוטר של 3 מילימטרים בלבד, ובכך מאפשרים לדיירים ליהנות מהתוצאות הרצויות, מבלי לפגוע במראה הויזואלי של הבית.

אחריות ל-5 שנים

מאחר שאנחנו מאמינים מאוד, כי שיטת ההדברה שלנו נגד טרמיטים היא הדרך הטובה ביותר ליהנות משקט נפשי ממשי מהמזיק, אנחנו מציעים תקופת אחריות ארוכה מאוד על הטיפול. בעבור הדברת טרמיטים יינתנו ללקוחותינו 5 שנות אחריות, פרק זמן שנדיר למצוא כמותו בשוק ההדברות.

טיפול הדברה אחד, וזהו...

הדברת טרמיטים בחברות הדברה רבות כרוכה בביצוע ביקורות תקופתיות. אם תחליטו לבצע הדברת טרמיטים עם אגרנט ארגנון לא תצטרכו להזעיק אותנו מידי תקופה, כדי לוודא שהצרה לא חזרה.
כאמור, אנחנו מאמינים מאוד בשיטת ההדברה שלנו, ובטוחים, כי היא תבטיח לכם שקט נפשי ל-5 שנים.

אז אם אתם מחפשים חברת הדברה מקצועית, שתאפשר לכם להיפטר מהמזיק אחת ולתמיד, ושהטיפול שלה הוא ערבות ל-100% הצלחה, אנחנו הכתובת עבורכם.
פנו אלינו בהקדם כדי לקבוע מועד לביצוע ההדברה.