רישיון מדביר 1016 - מאז שנת 1990
רישיון מדביר 1016 - מאז שנת 1990

אודותינו

מי אנחנו

אגרנט-ארנון בע"מ היא חברת הדברה המתמחה בתחום הדברת המזיקים, הזוחלים, המעופפים והמכרסמים, בשוק הפרטי ובשוק המוסדי. מייסדי החברה הם דור המשך של אנשי מקצוע, שעסקו בעבודות הדברה מרבית שנות חייהם. החברה צברה ניסיון רב בפיתוח, הקמה וייזום של מערכות הדברה מתקדמות בבניינים רבי קומות, במבני אחסון תעשייתיים וקמעונאיים, במפעלים, במרכזים מסחריים ובמרכזי קניות, ברשתות מזון והסעדה ובמשרדים, כמו גם בבתים פרטיים.

אנו מאמינים, כי שוק ההדברה סובל ממחסור במדבירים בעלי ידע, ששולטים היטב בשיטות ההדברה, שיודעים לעבוד עם כל סוגי החומרים ושמחזיקים בכל הרישיונות כנדרש על-פי חוק.
הידע שבבעלותנו, המקצועיות חסרת הפשרות שלנו, ההכשרות הרבות שעברנו וההיתרים שקיבלנו לעסוק בתחום ההדברה- הם בראייתנו נכסי צאן ברזל, המגלמים את התרומה הצנועה שלנו לשיפור המצב המאפיין את שוק ההדברות כיום.

העקרונות המנחים לאורם אנו פועלים הם מקצועיות, הגינות, יחס אישי, בטיחות ועמידה בזמנים.
כדי להבטיח מימוש עקרונות אלה במסגרת העבודה בשטח, עוברים כל עובדי החברה והמדבירים עצמם הדרכה מקצועית על בסיס קבוע, ונתונים לפיקוח מתמיד מצד בעלי החברה.
פעילות החברה מבוצעת באופן מקצועי ביותר תוך עמידה בתקנים ישראליים ובינלאומיים מחמירים לעבודה עם חומרי הדברה, הן מבחינת שיטות ההדברה והן מבחינת החומרים בהם נעשה שימוש במהלך עבודות ההדברה השונות.

בעבודות הדברה של מפעלים ועסקים, כהיערכות לקראת תחילת ההדברה, אנו נוהגים למפות את המבנה ואת המרחב המקיף אותו, ולהפיק מפת הדברה מקצועית ומפורטת. בסיום העבודה, אנו מוסרים ללקוח תיק הדברה מעודכן הכולל את כל המידע הנחוץ על פי התקן, ואף יותר מכך, באופן ממצה וברור.

אנו פועלים בפריסה ארצית ומבין לקוחותנו ניתן למנות את: ניופארם, סופר פארם, מוקד 106 הרצליה, מוקד 106 חוף השרון, התחנה המרכזית החדשה, פי גלילות ( קבוצת דלק ), כפר הנוער הימי מבואות ים, גן אירועים כוכב הים, גן אירועים על הים, הפקת אירועים טלי יעקובי ועוד.

5DE05D905D005E005D705E005D501