חרקים בבית זיהוי נכון, פתרון מהיר

 

הבתים, המשרדים והעסקים שלנו חשופים להרבה מאוד מזיקים. הרבה מאוד חרקים, ג'וקים, זוחלים ומכרסמים יכולים להציף את המבנה בו אנו נמצאים, בהתאם לאזור בו אנו ממוקמים, לרמת ההיגיינה שבו ולאופי הבנייה של המבנה. כדי לדעת כיצד להתמודד עם הנושא בצורה מהירה וטובה כדאי לזהות את החרק או המזיק ולעזור למדביר לבחון את אפשרויות ההדברה בהתאם.

חשיבות זיהוי החרק

כל מזיק מושפע מחומר בצורה אחרת. המדביר יודע באיזה חומר להשתמש ואיפה להדביר בהתאם למזיק עצמו, כשהוא אינו יכול לעבוד באופן כללי וסתם לזרוק חומרים רעילים במקומות רנדומליים. כאשר המדביר מגיע כי ראינו "משהו" זוחל איפשהו, הוא צריך להתחיל בעבודת הזיהוי, שיכולה לקחת זמן. אך אם נדע אנחנו לעזור בשלב הזה, כל התהליך יהיה מהיר ואפקטיבי יותר.

כאשר יש חרקים בבית זיהוי יכול להיות מאוד מהיר אם משתמשים בכלים הנכונים. ברשת יש הרבה מאוד מדריכים שעוזרים בזיהוי מדויק של חרק. למשל, הידעתם שהכנפיים של טרמיטים נופלות בגיל צעיר וכי כמות גדולה של כנפיים בבית מעידה לרוב על מכת טרמיטים? יש עוד הרבה סודות בתחום וכדאי מאוד לבצע זיהוי מדויק כדי לפתור את הבעיה.

סיוע ברגע האמת

יש ברשת סוגים שונים של מגדיר חרקים ביתיים אשר יכול לסייע ברגע האמת. ניתן להכניס לתוך המגדיר את המאפיינים של החרק שראיתם, כולל צבע, גודל מוערך והצרות להן הוא גורם ולקבל תשובה מאוד ברורה בנושא. גם אם התשובה היא אינה מדויקת, היא יכולה לעזור למדביר ולסייע לו לא לבזבז זמן ומשאבים לחינם.

המזיקים גורמים להרבה מאוד סוגים של נזק, כולל נזק כספי ונזק בטיחותי. הם לא נעימים למראה ולמגע והם נזק תברואתי של ממש. ההדברה שלהם חייבת להיות מהירה כדי לא לגרום למגיפה גדולה יותר ולכן, הזיהוי המוקדם הוא חשוב כל כך.

זיהיתם סוג מסוים של חרק שאתם רוצים להיפטר ממנו: עש, טרמיטים, תיקנים או מזיקים אחרים? אגרנט ארנון, המתמחה בהדברת מזיקים, תדאג לבחור עבורכם, בהתאם לסוג החרק, את שיטת ההדברה הנכונה שתעזור לכם להיפטר מהם בצורה יעילה. לפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 1-700-500-554