טיפול בטרמיטים בבית – לעשות את זה נכון

 

לבתים עם כמות גדולה של עץ יש הרבה יתרונות. מבחינת עיצוב, יש משהו ייחודי ומעניין בעץ, אשר נותן הרגשה של טבע, של חמימות ושל קלילות עיצובית וזרימה טובה. רהיטי עץ הם איכותיים ונותנים גם הרגשה ביתית והעץ הוא אינו יקר כמו חומרים אחרים. עם זאת, אליה וקוץ בה ולעץ יש חסרון אחד גדול – הוא מושך אליו טרמיטים.

הכירו את הנזק: הטרמיטים שמזיקים לעץ

הטרמיט הוא זן מסוכן ומזיק של חרקים, אשר ניזונים מעץ וגורמים לנזקים רבים ברחבי הבית, הן לרהיטים, הן למשקופים, הן לדק, ולמעשה, לכל מה שעשוי מעץ. כל מי שיש לו עץ בבית חשוף למתקפת טרמיטים שעלולה להשאיר אותו עם נזקים רבים – הן מבחינה כספית והן מבחינה בטיחותית.

טיפול בטרמיטים בבית מתחיל קודם כל בזיהוי מוקדם. הטרמיט דומה מאוד לנמלה, אם כי הוא חיוור ובהיר יותר. קשה לזהות אותו, אך כמות מוגברת של חרקים שנראים כמו נמלים זוהי נורת אזהרה אדומה. הטרמיטים משילים את הכנפיים שלהם בגיל צעיר ולכן, אם אתם רואים כנפיים מפוזרות בבית, זה גם צריך להיות תמרור אזהרה בולט מאוד. בנוסף, טרמיטים עושים רעש של כרסום וגם מותירים נסורת ליד המקום בו הם מבצעים את זממם, כך שעם מעט תשומת לב, אפשר לזהות ולגלות אותם.

קשה אך אפשרי

הבעיה הגדולה ביותר עם טרמיטים היא הקושי בהדברה שלהם. הקן שלהם נמצא עמוק מתחת לבית והמלכה בדרך כלל מאוד מוגנת. עם זאת, איש מקצוע טוב יידע להגיע אל הקן ולרסס אותו בחומרים ספציפיים ואפקטיביים במיוחד. יש הרבה אנשים שמבצעים טיפול מונע ומרססים נגד טרמיטים עוד לפני שהם בונים או עוברים למבנה. אף אחד לא רוצה לגור בתוך מפגע בטיחותי או לשלם המון כסף על החלפת משקופים ורהיטים בעקבות נזקים בלתי הפיכים.

תוהים כיצד ניתן להיפטר מטרמיטים בבית? אגרנט ארנון, המתמחה בהדברת מזיקים, מעמידה לרשותכם שיטות הדברה יעילות, בטיחותיות ומהירות שתעזורנה לכם להיפטר מסוגים שונים של מזיקים, לרבות מטרמיטים. לפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 1-700-500-554