טיפול בטרמיטים בעץ – כדי להימנע מנזק עצום

 

יש הרבה מאוד מגיפות שקיימות במבנים שונים, אך עם רובן אפשר לדעת להתמודד. עם בעיות הטרמיטים לעיתים מרגישים חסרי אונים וזה די מתסכל לראות את ריהוט העץ והמשקופים נאכלים מבפנים על ידי המזיק הטורדני. טיפול בטרמיטים בעץ צריך להתחיל מוקדם מאוד עם זיהוי הבעיה וזה כדי למנוע את ההתפתחות שלה ואת הנזקים הרבים הצפויים להילוות לה.

נזק לרהיטים ולמשקופים – כיצד למנוע זאת

הבעיה הכי גדולה עם טרמיטים היא שהקן שלהם נמצא בדרך כלל כמה מטרים מתחת לבית. הם משתקעים בחור עמוק ומחלחלים אט אט כלפי מעלה. לא רק שהם משתחלים, הם גם אוכלים ומכרסמים בעיקר עץ, אך גם חומרים אחרים הנפוצים בבית וגורמים לנזקים שיכולים לעלות הרבה כסף מצד אחד, ולהיות מסוכנים לבטיחות ולבריאות מנגד.

כאשר יש טרמיטים בעץ הם למעשה מכרסמים את התוכן של המשקוף או של הרהיט ומשאירים אותו חלול. לכן, קשה מאוד לזהות טרמיטים, עד שלפתע יש התרסקות של רהיט או נפילה של משקוף. חשוב מאוד להיות ערים לסימנים של הטרמיטים, כולל נסורת על הרצפה וריהוט חלול. יש לא מעט תאונות שקורות בגלל טרמיטים במשקוף או בעיות טרמיטים שונות שלא מטופלת בזמן.

טיפול מונע לבעיה קשה

הטיפול וההדברה נגד טרמיטים יכולים להתחיל בכלל כטיפול מונע. אנשים אשר בונים בית יכולים להדביר נגד טרמיטים עם חומרי הדברה ירוקים, שאינם רעילים, ולמנוע מהקן להיבנות בחלק התחתון של הבית. גם לאחר תחילת הבנייה, אפשר עדיין להגיע בקלות יחסית לתחתית הבית, מה שלא כל כך מתאפשר לאחר סיום הבנייה.

הטרמיטים הם מזיק קשה ובעייתי מאוד. הם אמנם לא עד כדי כך דוחים במראה שלהם (כמו התיקנים) ומפחידים, אך הנזק שהם גורמים הוא גדול יותר מכל מזיק אחר. לכן, חשוב מאוד לדעת להתמודד עם העניין בצורה מהירה ומוקדמת ולפנות אך ורק אל המומחים.

מחפשים כתובת מקצועית ואמינה שתעזור לכם להיפטר מהטרמיטים? אגרנט ארנון, המתמחה בהדברת מזיקים, היא בדיוק המקום שכדאי לכם לפנות אליו. לפרטים נוספים על השירותים שמציעה החברה, צרו קשר בטלפון 1-700-500-554