תולעי עץ טיפול ביתי – פתרון ברמה גבוהה

 

נזקים בעץ בבית משויכים בדרך כלל לטרמיטים וברוב המקרים זה נכון. אך עם זאת, יש עוד סוג של מזיק, תולעי העץ, שגם הוא מסב המון נזק למשקופים ולרהיטים מעץ והוא יכול לגרום להמון בעיות בבית. כאשר ישנם נזקים בעץ, חשוב מאוד לזהות את סוג המזיק, כי ההבדל בחומרים המדבירים בין התולעים לטרמיטים הוא משמעותי, הן בכמות והן בסוג החומר.

הבדלים בין מזיקים

בעוד טרמיטים מהווים מטרד ביתי כולל, תולעי עץ בבית הן מטרד יחסית נקודתי. כמו במקרה של טרמיטים, גם כאן יש חשיבות גדולה בזיהוי מוקדם. כאשר שומעים רעש של כרסום, רואים נסורת או גללים מוזרים, כדאי להזמין מדביר במהרה ולהיעזר בו הן בזיהוי הבעיה והן בטיפול בה.

כאשר מבררים לגבי תולעי עץ טיפול ביתי חייבים לקחת בחשבון כי אי טיפול או הזנחה יגרמו לנזק עצום. התולעים מסוגלות ללעוס דרך כל פריט עץ ולפגוע ברהיטים עליהם אנחנו יושבים ומשתמשים והן במשקופים ברחבי הבית, העלולים ליפול עלינו לאחר שהם מאבדים חלק נכבד מהפנים שלהם.

ההבדל הוא בהיקף

תולעים ברהיטי עץ מעט עדיפות על טרמיטים, מפני ששטח הפעולה שלהן הוא קטן יותר. גם הן, בדומה לטרמיטים, מקימות קן מתחת לאדמה, אך הנזק שלהן הוא יותר נקודתי לעומת הטרמיטים, שפוגעים בכל הבית במקביל. מדביר טוב יידע להגיע לקן, לרסס אותו ואף לרסס את המזיקים שנמצאים בתוך הרהיטים והמשקופים על מנת להיפטר מהם במהרה.

כמו במקרה הטרמיטים, יש חשיבות גדולה לזיהוי מוקדם ואפילו להדברה מונעת, לפני שמקימים את המבנה. טרמיטים במשקוף הם סכנה אמיתית לכל דבר ולא כדאי לתת לתולעים אפילו להתקרב למשקופים של החדרים בהם אנו והילדים שלנו נמצאים. לכן, שימוש בחומר הנכון, בכמות הנכונה וכמה שיותר מהר, יכולים למנוע אסון.

זיהיתם נזקים ברהיטי העץ ואתם חוששים שתולעי העץ הן האחריות לכך? מחפשים דרך יעילה להיפטר מהן? אגרנט ארנון, המתמחה בהדברת מזיקים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. למידע על שיטות ההדברה וגם על העלויות, צרו קשר בטלפון 1-700-500-554