תולעי עץ טיפול

 

טיפול בתולעי עץ - מקצועי, יעיל ובטוח

למרות היותה פחות מוכרת לציבור, בעיית תולעי עץ הינה נגע נפוץ באזורנו הגורם לנזקים חמורים למוצרי ורהיטי עץ, כאשר רעשי הכרסום מפריעים לשנת לילה. על מנת לבצע טיפול בתולעי עץ באופן מקצועי, יעיל ובטוח מומלץ לפנות כמה שיותר מהר אל חברת אגרנט ארנון בע"מ. מדובר בחברה מובילה בתחום ההדברה הפועלת בפריסה ארצית, ומחזיקה בכל הידע והניסיון, רישיונות, ציוד וחומרים נדרשים לשם הדברת מזיק בעייתי זה. 

הדברה יעילה באמצעות איוד בגז

שלא כמו הדברת סוגי מזיקים אחרים, טיפול בתולעי עץ נעשה בשיטה ייחודית הדורשת רישיונות מתאימים ומבוצעת באמצעות איוד בגז. בשיטה זו מושמדים לא רק הזחלים הפוגמים בעץ אלא גם כל גלגולי המזיק, הכוללים את שלב הביצה והחרק הבוגר. לשם כך אנו דואגים להוציא את פריטי העץ הנגועים מחוץ לבית. לאחר שפריט העץ נאטם כראוי מוחדר לתוכו חומר הדברה מיוחד בצורת גז המכונה פוספין. הגז מתפשט בתוך העץ מהמחילות שיצרה התולעת וחודר לתוך גופו של המזיק ומשמיד אותו. בתום הליך ההדברה הגז מתנדף ממוצרי העץ באופן מלא ואין חשש להחזיר בחזרה את המוצר לבית.

הדברת תולעי עץ 

להזמנת שירותי הדברת תולעי עץ מקצועיים ובטוחים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי אודות תולעי עץ והטיפול בהן, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם אגרנט ארנון בע"מ בטלפון 1-700-500-554 או במייל agranat@arnons.com.