סוגי חרקים – הכירו את המזיקים

 

אנשים אשר גרים בבתים פרטיים עם גינה נאלצים להתמודד עם לא מעט סוגי חרקים ומזיקים אשר גורמים נזקים לא קטנים. הנזק העיקרי הוא כמובן בחצר, בגינה ובשטחים הפתוחים והחשופים, אך הבעיות נכנסות מהר מאוד גם הביתה. במקרים הקלים מדובר במכת נמלים, אך יש מקרים הרבה יותר קשים של עש, טרמיטים, חולדות ונחשים, שדורשים הזמנת הדברה באופן בהול.

פתרון מהיר ויעיל כדי להיפטר מהחרק המזיק

החשיבות של זיהוי המזיק היא כמובן קריטית להצלחת ההדברה. כאשר יודעים באיזה מזיק מדובר בהתאם למראה שלו או לנזק שהוא עושה, אפשר להגיע לפתרון במהירות, בכך שיודעים באילו כלים להשתמש ומה יהיה הכי אפקטיבי בשטח. עם חלק מהמזיקים, כמו חולדות ונחשים, יש טיפול שונה, מכיוון שהם לרוב יחידים ואפשר לתפוס אותם.

כאשר מדובר במגיפות של טרמיטים, עש או נמלים, יש צורך בחומרי הדברה שונים שידבירו את המזיקים וירחיקו אותם מהאזור לתקופה ארוכה. כל אדם אשר גר בבית פרטי צריך להיות בעל השכלה מסוימת במזיקים. חשוב להיכנס לאינטרנט, לקרוא ולהבין עם מה יש לנו עסק, על מנת שנוכל להתמודד עם זה בצורה הטובה ביותר וגם לבחור בשיטת ההדברה המתאימה.

המפתח: היגיינה

הבסיס לכל בית נקי ממזיקים הוא כמובן היגיינה. כאשר אנשים דואגים לניקיון, לא משאירים כלים בכיור ומסדרים את המטבח, הסיכוי לכניסתם של מזיקים לבית הוא קטן. מנגד, בחלק החיצוני של הבית יש לנו פחות שליטה, אם כי יש כמה שיטות מנע שעשויות לעזור, אך יש פה גם הרבה עניין של מזל.

ההדברה היא אף פעם לא נעימה ולא נוחה כי היא דורשת התאמות מבעל הבית, כולל פינוי אזורים שלמים, אך לפעמים מגיעים למצב בו חייבים לעשות משהו קיצוני כדי למנוע מהמזיקים "להשתלט" על הבית ולשלוט באורח החיים שלנו למשך מספר ימים, עד שמגיע המדביר, מזהה ומטפל בעניין.

זיהיתם חרקים ברחבי הבית או בחוץ, בגינה שלכם? אגרנט ארנון, המתמחה בהדברת מזיקים, היא הכתובת המקצועית המתאימה שתעזור לכם להיפטר מהם. לפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 1-700-500-554